Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

opony zimowe UltraGrip 9+ Goodyear

Goodyear UltraGrip 9+, to opona zimowa premium amerykańskiego producenta, została wprowadzona na rynek w 2019 roku i jest przeznaczona dla samochodów osobowych.

Nowa mieszanka zimowa zapewnia wysoką elastyczność opony nawet w niskich temperaturach, i zastosowane innowacyjne technologie Mileage Plus zwiększająca przebieg, elastyczność i wytrzymałość opony oraz technologia Winter Grip zapewniająca świetną przyczepność opony goodyear ultragrip 9 + na ośnieżonej nawierzchni, sprawiają, że jazda na oponach zimowych goodyear to nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale również stabilność i precyzja jazdy w warunkach zimowych. Specjalny, elastyczny bieżnik opony zimowej goodyear UG 9+ powoduje mniejszą ilość pęknięć na gumie, a zwiększona powierzchnia styku opony z powierzchnią skraca drogę hamowania na śniegu i mokrej nawierzchni, znacznie redukując slushplaning oraz aquaplaning. Nad stabilnością jazdy czuwa również autorska technologia 3D-BIS, polegająca na trójwymiarowym blokowaniu klocków bieżnika co podnosi ich sztywność. Opona Goodyear Ultragrip 9+ została zaprojektowana tak by zwiększyć osiągi i wydajność w warunkach zimowych. Model goodyear Ultragrip 9 plus zbiera pozytywne opinie i bierze udział w testach niezależnych automobilklubów tj. np. ADAC.
W testach ADAC 2020 opon zimowych w rozmiarze 205/55R16 Goodyear Ultragrip 9+ zajął 8 miejsce.
W teście zimowych opon w rozmiarze 205/55R16, Auto Zeitung 24/2020 opona Goodyear Ultragrip 9+ otrzymała ocenę szczególnie polecaną.
Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy