Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Grenlander - nowa marka w naszym sklepie

Miło nam poinformować, że wraz z nadchodzącym sezonem zimowym nawiązaliśmy współpracę z kolejnym azjatyckim producentem opon – ZODO Tire Co., Ltd., a oficjalnie znanym jako Shandong Longyue Rubber Co., Ltd. Tak więc z dniem 07.09.21 oferta sklepu www.Opomarket.pl została poszerzona o opony marki Grenlander produkowane właśnie przez Shandong Longyue Rubber Co., Ltd.

Shandong Longyue Rubber Co., Ltd. zostało założone w 2011 roku w prowincji Shandong i zatrudnia ponad 3tyś pracowników. Jest to nowoczesna fabryka opon posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości opony do samochodów osobowych, terenowych oraz ciężarowych. W chwili obecnej dostępne rozmiary opon Grenlander zaczynają się od rozmiaru 165/70R13, a kończą aż na rozmiarze 295/35R21.

W zależności od rodzaju pojazdu w ofercie sklepu www.opomarket.pl będą takie modele jak: opony zimowe osobowe Grenlander IceHawk I, Grenlander IceHawk II, Grenlander Winter GL868, opona dostawcza Grenlander Winter GL989, opona dla pojazdów klasy SUV Grenlander L-SNOW96, oraz całoroczna opona Grenlander GreenTour AllSeason. Obecnie w ofercie naszego sklepu możecie znaleźć opony Grenlander od 13 cali aż do 21.

Opony Grenlander pomimo, że są nowością w ofercie naszego sklepu internetowego, to cieszą się dużą popularnością na rynku europejskim. W przeciwieństwie do sporej części opon azjatyckich, fabryka ZODO Tire Co. Ltd. wykonuje opony o doskonałych parametrach i ciekawej rzeźbie bieżnika. Opony wzbogacono mieszanką zawierającą naturalny kauczuk. Grenlander posiada zaawansowane technologie, poprawiające właściwości jezdne w najtrudniejszych zimowych warunkach. Firma otrzymała obowiązkową certyfikację CCC oraz m.in. certyfikaty ISO9001, ISO14000, TS16949, ECE UE, certyfikat DOT US i wiele innych krajowych jak i międzynarodowych certyfikacji.

Firma ZODO Tire Co. posiada zaawansowaną technologię produkcji. Kluczowe urządzenia produkcyjne i sprzęt testujący są importowane z Japonii, Niemiec, oraz z USA.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na opony Grenlander znajdującą się pod linkiem:
https://www.opomarket.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=grenlander