Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Opony Hankook - poznaj tę markę!

Logo Hankook


Hankook Tire to południowo koreański producent opon. Firma została założona w 1941 roku w Seulu.

Dzięki stałemu rozwojowi marki na całym świecie, opony Hankook są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych opon na rynku. Ich doskonała jakość jest potwierdzona przez czołowych producentów samochodów klasy premium którzy chętnie wybierają opony Hankook na pierwsze wyposażenie. Aby zagwarantować doskonałą jakość oferowanych opon, Hankook Tyre stworzył rozbudowaną strukturę organizacyjną, w skład której wchodzi 5 centrów badań i rozwoju oraz 8 fabryk. Firma Hankook Tyre jest obecna w ponad 180 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 20 000 pracowników.
Linia czasu Hankook

Firma Hankook wprowadziła innowacyjny i autorski program rozwoju swoich produktów HIP (Hankook Innovative Performance) dzięki któremu stale może rozwijać swoje technologie produkcji oraz oferować produkty najwyższej jakości.
Producent opon Hankook dużą uwagę przykłada do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Stąd też w swoich działaniach Hankook zaimplementował strategię ESG, zgodnie z którą przy produkcji swoich produktów Hankook stara się zminimalizować negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Celem firmy jest do 2030 roku wykorzystywanie w 80% ekologicznych materiałów używanych do produkcji opon a do 2050 roku w 100% ekologicznych.

Hankook Tire od wielu lat stara się być również obecna w świecie sportu. Stąd też w ofercie sklepu Opomarket.pl można znaleźć opony Hankook do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Wybierając opony Hankook z naszej oferty możesz cieszyć się doskonałą jakością i najnowszymi technologiami zawartymi w oponach Hankook.

Sprawdź naszą ofertę opon Hankook na Opomarket.pl


Opony letnie Hankook Opomarket.pl Opony zimowe Hankook Opomarket.pl Opony wielosezonowe Hankook Opomarket.pl

Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy