Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Opony całoroczne, wielosezonowe Bridgestone

Logo Bridgestone

Opony całoroczne Bridgestone to jedne z najpopularniejszych marek opon całorocznych obecnie poruszających się po europejskich drogach. Ich zaawansowana technologicznie konstrukcja pozwala bezpiecznie poruszać się samochodem zarówno latem jak i zimą.

Producent Bridgestone


Opony całoroczne Bridgestone – zaufany partner w całorocznej podróży


Użytkowanie opon całorocznych jest w Polsce niezwykle popularne. Coraz słabsze zimy, częste opady deszczu, oraz zmienna pogoda – to zdecydowanie zachęca kierowców do wyboru opon całorocznych. Bridgestone to jeden z czołowych producentów opon całorocznych na europejskim rynku. Wybierając opony całoroczne Bridgestone możesz być pewny niezawodności przez 365 dni w roku. Ich doskonałe właściwości zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni potwierdzają najważniejsze ośrodki testujące opony takie jak ADAC czy AutoBild.

Czy opony całoroczne Bridgestone posiadają homologację zimową?


Opony całoroczne Bridgestone posiadają homologację zimową – oznaczenie 3PMSF lub znaczek 3 szczytów na boku opony. Nie świadczy to oczywiście, że opona jest zimowa. Opony Bridgestone posiadające znaczek 3 szczytów na swoim boku przeszły po prostu test na ośnieżonej nawierzchni. Takie opony wykazały odpowiednią trakcję na ośnieżonej nawierzchni przez co uzyskały oznakowanie 3PMSF. Pamiętaj, że aby poruszać się w sezonie zimowym w krajach Europy Zachodniej musisz posiadać opony wyposażone w oznakowanie 3PMSF. Opony całoroczne Bridgestone jak najbardziej spełniają ten warunek.

*przy specyfikacji opon w naszym sklepie znajdziesz informację czy dana opona posiada oznaczenie 3PMSF, w celu sprawdzenia informacji o konkretnym modelu zapraszamy do informacji zawartych w tabeli specyfikacji produktu.

Argumenty przemawiające za wyborem opon całorocznych Bridgestone


Opony całoroczne, wbrew powszechnej opinii w serwisach, nie są złym wyborem. Jeżeli mieszkasz w terenie miejskim, gdzie zimy nie wiążą się z zaśnieżoną drogą a jedynie ze zmrożonym asfaltem i temperaturą w okolicach 0 stopni to wybierając opony całoroczne Bridgestone możesz ze spokojnie zapomnieć o sezonowej wymianie opon. Dzięki rozwiniętej technologii projektowania i produkcji opon Bridgestone poszczególne modele oferują doskonałe parametry w warunkach -10 stopni do +20 stopni. Dodatkowo wybierając opony całoroczne Bridgestone oszczędzasz miejsce w garażu. Nie musisz już myśleć o konieczności przechowywania swoich opon sezonowych. Wystarczy wybrać całoroczne opony Bridgestone i cieszyć się ich użytkowaniem przez 365 dni w roku.

Etykiety opon całorocznych Bridgestone


Opony całoroczne Bridgestone to doskonały przykład jak wysoce zaawansowana jest obecnie produkcja opon. Wielosezonowe Bridgestony z gamy A005 Weather Control EVO praktycznie w całej rozmiarówce posiadają najwyższą etykietę na mokrej nawierzchni – symbol „A”. Biorąc pod uwagę ich całkiem przyzwoite parametry efektywności paliwowej i atrakcyjne parametry głośności, opony całoroczne Bridgestone A005 znacząco wyróżniają się na tle konkurencji. Oczywiście pamiętajmy, że parametry opon są weryfikowane w laboratoryjnych warunkach, a ich głośność jest mierzona na zewnątrz pojazdu. W normalnych, zimowych warunkach drogowych nie liczmy, że opona całoroczna Bridgestone A005 Weather Control EVO posiadająca etykietę „A” na mokrej nawierzchni, będzie tak samo dobrze się zachowywać jak typowo zimowa opona Bridgestone LM005 która również posiada etykietę „A” na mokrej nawierzchni. Dlatego dokonując zakupu opon całorocznych pamiętajmy, że kryteria znajdujące się na etykietach opon to tylko 3 parametry z wielu równie istotnych. Nie mniej inżynierowie opon całorocznych Bridgestone wykazali się doskonałym wyczuciem pomiędzy oporami toczenia, a odprowadzaniem wody tworząc w zasadzie opony kompletne dla naszych warunków atmosferycznych.

Poznaj opony Bridgestone na Opomarket.pl

Opony letnie Bridgestone Opomarket.pl Opony zimowe Bridgestone Opomarket.pl Opony wielosezonowe Bridgestone Opomarket.pl

Opony całoroczne Bridgestone - modele producenta


Opony zimowe Bridgestone WEATHER CONTROL A005-EVO Opomarket.pl

Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy