Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Opony zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3


Bridgestone Blizzak DM-V3 – doskonała przyczepność przez całą zimę.


Bridgestone Blizzak DM-V3 to opona zimowa dedykowana dla samochodów klasy SUV i crossover, które poruszają się zimą w trudnym terenie. Warunkiem właściwego wykorzystania potencjału tych doskonałych opon zimowych jest konieczność poruszania się po śniegu. W przeciwnym wypadku Bridgestone Blizzak DM-V3 dość szybko się zużyje.


Producent Bridgestone

Co gwarantuje doskonałą przyczepność opon Bridgestone Blizzak DM-V3?


Opona zimowa Bridgestone Blizzak DM-V3 od zawsze uchodziła za wzór opony zimowej, która dobrze radziła sobie nawet na oblodzonej nawierzchni. Stąd też jest szczególnie polecana dla osób mieszkających wysoko w górach, gdzie występują częste opady śniegu, a drogi są nieraz pokryte lodem. Bridgestone Blizzak DM-V3 swoje doskonałe osiągi zawdzięcza specjalnej mieszance gumy która jest odporna na niskie temperatury zachowując elastyczność w skrajnie niskich temperaturach. Bieżnik Bridgestona Blizzaka DM-V3 jest pokryty wieloma ukośnymi lamelami które wgryzają się w śnieg i lód zapewniając lepszą przyczepność i zmniejszając ryzyko wpadnięcia w poślizg.
Bridgestone Blizzak DM-V3 występuje obecnie w 51 rozmiarach od 15 cali aż do 22 cali. Jej efektowność paliwowa w porównaniu do bardziej uniwersalnego modelu Bridgestone Blizzak LM005 pozostawia wiele do życzenia. Praktycznie wszystkie Bridgestony Blizzaki DM-V3 posiadają etykietę paliwową E. Podobnie przedstawia się sytuacja jeśli weźmiemy pod uwagę odprowadzanie wody i hamowanie na mokrej nawierzchni. Tu również etykieta pokazuje literę E.


Kiedy Bridgestone Blizzak DM-V3 będzie właściwym wyborem?


Po pierwsze opony zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3 to opony typowo na śnieżne warunki które zachowują przyczepność nawet na oblodzonej drodze. Po drugie model Blizzak DM-V3 jest oponą dedykowana typowo dla samochodów SUV z napędem 4x4. Tak więc jeżeli mieszkasz wysoko w górach i zima poruszasz się głównie po nieodśnieżonych drogach to Bridgestone Blizzak DM-V3 spełni Twoje oczekiwania.
Bridgestone Blizzak DM-V3 jest oponą dedykowaną do takich samochodów jak: Skoda Kodiac, Toyota LandCruiser, BMW X5, Audi Q5 czy Volkswagen Tiguan. Jak widzimy są to typowi przedstawiciele segmentu SUV – dużych ciężkich samochodów posiadających silniki o dużej mocy. Takie auta muszą zimą mieć doskonałą przyczepność.


Opony letnie Bridgestone Opomarket.pl Opony zimowe Bridgestone Opomarket.pl Opony wielosezonowe Bridgestone Opomarket.pl

Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy