Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Opony całoroczne Grenlander – dobry wybór dla Twojego miejskiego samochodu

Wybór opon wielosezonowych nie jest prostym zadaniem. W końcu opony muszą spełniać wysokie wymagania przez cały rok, czyli posiadać dobre parametry przyczepności na nawierzchni suchej, mokrej, rozgrzanej, oblodzonej, na błocie i na śniegu. Jeżeli posiadasz samochód miejski i nie chcesz przepłacać za 2 nowe komplety opon, to opony całoroczne Grenlander idealnie spełnią powierzane im zadanie.

Producent opon całorocznych Grenlander stosuje udoskonaloną mieszankę, charakteryzującą się odpornością na szerokie spectrum temperatur. W modelu Greenwing A/S dla samochodów osobowych oraz w modelu Greentour A/S dla samochodów dostawczych. Mieszanka ta zwiększa przyczepność na suchej drodze w czasie upałów i zaśnieżonej drodze w czasie zimy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo przez 365 dni w roku.

Logo Grenlander

Opony całoroczne Grenlander Greenwing A/S


Opona wielosezonowa Grenlander Greenwing A/S
Źródło: ZODO Tire Co., Limited

W oponach Greenwing producent zastosował najpopularniejszy wzór bieżnika w kształcie litery „V”. Opływowy wzór przyśpiesza odprowadzanie wody spod czoła bieżnika oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska akwaplanacji. Dzięki temu opona wielosezonowa Grenlander zachowuje odpowiednie parametry przyczepności na mokrej nawierzchni. Opływowe rowki umieszczone na bokach opony z dodatkowymi lamelkami zapewniają lepszą stabilność tej opony całorocznej podczas hamowania. Sztywny bark pozwolił na zoptymalizowanie punktu styku opony z nawierzchnią, a w efekcie na zwiększenie stabilności podczas jazdy.

Atrakcyjna cenowo oferta z całą pewnością zadowoli kierowców poruszających się głównie po mieście i okazjonalnie w trasie.

Opony całoroczne Grenlander Greentour A/S


Opona wielosezonowa Grenlander Greentour A/S
Źródło: ZODO Tire Co., Limited
Producent również zaprojektował opony całoroczne Grenlander dla kierowców poruszających się samochodem dostawczym. Gęsto rozmieszczone lamelki na bieżniku opony zwiększają przyczepność opony na zaśnieżonej nawierzchni. Sztywne bloki bieżnika zwiększają jej stabilność na zakrętach, a wzmocniona budowa pozwala na przewożenie cięższego ładunku. Zoptymalizowany wzór bieżnika pozwala na równe zużywanie się bieżnika w trakcie eksploatacji opon. Opony całoroczne Grenlander Greentour A/S zachowują odpowiednie parametry bezpieczeństwa niezależnie od pory roku.


Opony całoroczne Grenlander na Opomarket.plOpony Grenlander 13 cali:

Opony Grenlander 15 cali:

Opony Grenlander 16 cali: