Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Gdzie kupić opony?

Zazwyczaj każdemu wydaje się, że zakup opon to prosty temat który zajmuje mało czasu. Nic bardziej mylnego. Na rynku obecnie można znaleźć wiele ofert tego samego produktu dostępnych w różnych cenach. Jak zatem wybrać najlepszą dla siebie opcję?

Cena

Pierwszym i najważniejszym kryterium wyboru opon jest oczywiście cena. Tu akurat wybór jest prosty – im niższa cena tym lepsza oferta. Natomiast dokonując wyboru oferty warto zwrócić uwagę na jeden szczegół: czy oferta nie dotyczy opon z demontażu. O co chodzi? Opony pochodzące z demontażu to opony które były wcześniej założone na felgę ale nie jeżdżone. Nie noszą oznak używania natomiast mogą nosić delikatne oznaki montażu na feldze. Stąd też opony DEMO zgodnie z rynkową zasadą muszą być tańsze od opon zupełnie nowych. Dlatego szukając nowych opon do swojego samochodu warto często się dopytać czy oferowane opony są nowe czy DEMO. W sklepie Opomarket.pl zawsze oferujemy naszym klientom tylko nowe produkty renomowanych światowych producentów.

Dostępność

Oferty często różnią się między sobą nie tylko cenami ale i również czasem dostawy. Często te oferty z czasem dostawy 3-5 dni są tańsze ale czy aby na pewno warto z nich skorzystać? Z naszego doświadczenia wynika, że opony oferowane z czasem dostawy przekraczającym 3 dni muszą być sprowadzane z zagranicy. Przy obecnych problemach z łańcuchem dostaw możemy się niemiło zdziwić kiedy jednak opony nie dotrą do nas w wyznaczonym terminie. A na wakacje trzeba jechać. Dlatego oferując naszym Klientom opony korzystamy głównie z naszego magazynu oraz z oferty dostawców doręczających opony maksymalnie w ciągu 2 dni. Gwarantuje to nam szybki czas realizacji oraz pewność zadowolenia Klienta.

Gwarancja


Z reguły warunki gwarancji poszczególnych producentów w każdym sklepie są takie same. Wynika to z jednolitej gwarancji producenta opon. Natomiast występuje grupa marek opon które są importowane z takich krajów jak Chiny, Tajwan, Indie. Wtedy zazwyczaj gwarancja na importowane produkty wynosi 2 lata, aczkolwiek występują wyjątki – każdy sprzedawca może wydłużyć okres gwarancji zwiększając atrakcyjność sprzedawanego towaru. I tak właśnie opony Goodride oferowane w naszym sklepie zamiast 2 lat gwarancji posiadają 5 lat gwarancji liczony od daty zakupu przez naszego Klienta. Dzięki właściwej analizie osoba poszukująca nowych opon może porównać okresy gwarancji w poszczególnych sklepach i wybrać dla siebie ten najbardziej korzystny.

Ilość opinii sklepu


Pamiętajmy, że o jakości obsługi sklepu świadczą odczucia jego dotychczasowych klientów. Najlepszym wyznacznikiem tychże odczuć są opinie pozostawione w witrynie sklepu oraz na portalach zewnętrznych. Jeśli sklep posiada wiele pozytywnych opinii a te negatywne stanowią mały promil całości, wiedz, że dobrze trafiłeś i będziesz dobrze obsłużony. Natomiast jeśli sklep posiada sporą część negatywnych opinii lepiej dokonać zakupu gdzieś indziej. W opomarket.pl zawsze dbamy o jakość obsługi naszych klientów dlatego nasz sklep internetowy cieszy się doskonałą renomą.

Kontakt ze sklepem


Bardzo często o jakości sklepu możemy przekonać się na podstawie pierwszego kontaktu z jego obsługą. Jeśli na Twoje maile szybko są wysyłane odpowiedzi a kontakt telefoniczny jest prosty to na pewno sklep nie chce nic przed Tobą ukryć. Dodatkowo zawsze warto sprawdzić czy na stronie sklepu widnieje adres jego siedziby i czy mieści się ona w Polsce. W przeciwnym razie kontakt ze sklepem może być utrudniony, a w przypadku braku podanego adresu może to świadczyć braku jego transparentności.

Gdzie kupić opony – Opomarket.pl spełnia wszystkie warunki

W naszym sklepie internetowym zawsze znajdziesz opony w doskonałych cenach. Przedstawione oferty są dostępne w czasie maksymalnie 3 dni roboczych. Natomiast większość oferowanych opon posiadamy w głównym magazynie w Katowicach. Z tego względu cieszymy się uznaniem naszych Klientów oraz stale rosnącą liczbą nowych odwiedzin. Jeśli szukasz opon do swojego samochodu osobowego to odwiedzając nasz sklep dostaniesz to czego szukasz.