Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

O Sklepie

Sklep internetowy Opomarket.pl należy do jednej z największych polskich hurtowni opon.
Dzięki magazynowi wysokiego składowania o powierzchni 10 000m2 i pojemności ponad 200 000 sztuk opon jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szeroki asortyment opon do różnego rodzaju pojazdów: zaczynając od małych aut osobowych, a kończąc na oponach ciężarowych.
Bazujemy na własnych stanach magazynowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysyłkę towaru w 24H. Wszystko po to aby nasi klienci mogli cieszyć się swoim towarem w możliwie najkrótszym czasie.
Nasz dział zakupów codziennie weryfikuje oferty dostępne na rynkach całej Europy w celu zagwarantowania opon w możliwie najlepszych cenach. Dlatego w naszym sklepie możecie natrafić na prawdziwe „perełki”.
Współpracujemy z największymi koncernami oponiarskimi takimi jak: Goodyear, Bridgestone, Michelin, Continental, Nokian Tyres, Hankook, ZC Rubber Group – dzięki czemu możesz mieć pewność, że oferowane opony są produktem nowym, najwyższej jakości.
Nasz zespół specjalistów zawsze postara się rozwiać wszelkie wątpliwości na temat produktów. Uczestniczymy co roku w wielu szkoleniach przeprowadzanych przez producentów opon dzięki czemu zawsze możesz na nas liczyć. Zadowolenie klienta i fachowe doradztwo stawiamy sobie na 1 miejscu. Z tego względu jeżeli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się skontaktować z nami. 
Staramy się być innowacyjną firmą nastawioną pozytywnie do życia i wszelkich nowinek motoryzacyjnych.
Na dole naszej głównej strony znajduje się zakładka „Aktualności”. Systematycznie dzielimy się w niej najnowszymi trendami oponiarskimi, nowościami produktowymi, oraz informacjami o najnowszych wydarzeniach z życia Opomarket.pl. Na naszym Facebook’owym Fanpage’u  również na bieżąco informujemy co nowego słychać zarówno w całym świecie motoryzacji jak i w samym naszym sklepie.
Zostaw nam Like’a, a na pewno nic co istotne i ciekawe nie umknie Twojej uwadze. 

Co nas wyróżnia?
Ponad 30 lat doświadczenia w branży opon! 
Szeroka oferta na opony w każdym rozmiarze!
Atrakcyjne ceny! 
Brak fake’owych promocji – tylko i wyłącznie realna, aktualna cena! 
Szybka i sprawna dostawa do wybranego miejsca na terenie całej Polski! 
Szybka i przyjazna dla klienta strona internetowa!
Pro klienckie podejście do rozwiązywania problemów!
 
Tysiące Klientów już nam zaufały – bądź jednym z nich!