Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

opona zimowa do aut dostawczych nasz bestseller: SW612 Goodride

Goodride SW612
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Goodride w Polsce.


Opona zimowa Goodride SW612 jest przeznaczona dla samochodów dostawczych.
To najlepiej sprzedający się model tanich opon do samochodów dostawczych w naszym sklepie w sezonie 2020/2021.

Model SW612 cechuje się zadowalającą odpornością na aquaplaning, dobrą przyczepnością na śniegu, niskim zużyciem paliwa i dużym komfortem jazdy. Zastosowana specjalna kompozycja mieszanki gumy wydłuża żywotność opony, która jest odporniejsza na ścieranie.
Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika opony Goodride SW612 tłumi hałas generowany przez oponę. Opony zimowe SW612 cechują się doskonałą przyczepność na drodze, jak również dobrymi wynikami podczas hamowania na ośnieżonych i śliskich drogach.
Opony zimowe do samochodów dostawczych Goodride SW612 to także niezawodna kontrola w warunkach zimowych. Opony są czułe na ruch kierownicy i zachowują odpowiednia trakcję w zimowych warunkach – na śniegu oraz na błocie pośniegowym, pomimo dużego obciążenia samochodu ładunkiem. Goodride SW612 to bardzo ciekawa propozycja producenta opon zimowych dla samochodów dostawczych. Goodride proponuje relatywnie niską cenę do wysokiej jakości, którą potwierdza zadowolenie wielu kierowców na całym świecie.

Opona zimowa SW612 to model opony zimowej, produkowanej przez chińskiego producenta Zhongce Rubber Group Co. - dziesiątej największej fabryki opon na świecie i największego producenta opon w Chinach, istniejącego na rynku od 1958 roku.
Producent opon Goodride zdobył zaufanie kierowców, którym zależy na bardzo dobrym stosunku jakości do atrakcyjnej ceny.
Gwarancja na opony Goodride obejmuje 5 lat od daty sprzedaży.
Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy