Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Szukaj
0 Szukaj
Szukaj

Nowość! Najnowszy model letni marki Goodride

Nowość! Najnowszy model letni marki Goodride


Nowość! Najnowszy model letni marki Goodride z klasy ekonomicznej jest produkowany przez znanego dużego chińskiego producenta opon ZC Rubber. Najnowszy model letni marki Goodride jest już dostępna w naszym sklepie opomarket.pl. Premiera opon miała miejsce w czerwcu 2022 roku na targach motoryzacyjnych w niemieckiej Kolonii. Jest to model dedykowany dla samochodów o podwyższonych osiągach. Najnowszy model letni marki Goodride posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika, która dzięki specjalnej budowie bloków bieżnika wydajnie zmniejsza hałas emitowany w czasie jazdy. Opony zostały wyposażone w system Patent Hybrid – zoptymalizowaną mieszankę bieżnika zmniejszającą wibracje w czasie jazdy i zmniejszającą głośność opony.


Dłuższa żywotność i mniejsze spalanie


Opony zostały również wyposażone w technologię Nanometer Mixing-Technology zmniejszającą opory toczenia. Dzięki temu opona gwarantuje dłuższą żywotność oraz mniejsze spalanie paliwa. Model letni jest obecnie dostępny od 17 do 22 cali. Wszystkie opony są produkowane w indeksach prędkości V(240km/h) – Y(300km/h). Doskonałe parametry opon zostały potwierdzone przez niemiecki ośrodek testowy TÜV SÜD. Wszystkie opony posiadają najwyższą ocenę na mokrej nawierzchni (A).


Producent opon Goodride


Producent opon Goodride jest czołowym światowym producentem opon. W roku 2022 ZC Rubber zajęła 8 miejsce wśród największych światowych producentów opon pod względem wielkości produkcji. Firma ZC Rubber stawia sobie wysokie wymagania w kwestii ochrony środowiska i emisji zanieczyszczeń. Dlatego też wybierając opony Goodride możesz być spokojny, że przy produkcji tej marki opon zachowano najwyższe standardy ochrony środowiska. Solmax 1 jest ważnym osiągnięciem firmy ZC Rubber i kolejnym kamieniem milowym w jej rozwoju. Osiągnięcie tak dobrych wyników wszystkich opon z gamy Solmax potwierdzonych dodatkowo przez niezależny ośrodek testowy TÜV SÜD dobitnie pokazuje, że opony Goodride zmierzają we właściwym kierunku. Obecnie kierowcy w Europie największą uwagę zwracają na bezpieczeństwo i komfort jazdy. To wszystko oferuje model Solmax. Nie da się ukryć, że ta doskonała, tania opona letnia powinna zrobić furorę na europejskim rynku i może być znaczącą konkurencją dla takich marek jak Uniroyal czy Firestone.


Popularne rozmiary opon letnich marki Goodride:Inne dostępne modele opon Goodride:

Opony letnie Goodride Z107 w sklepie opomarket.pl Opony letnie Goodride SA37 w sklepie opomarket.pl Opony letnie Goodride SA57 w sklepie opomarket.pl

Opony letnie Goodride SOLMAX 1 w sklepie opomarket.pl

Posiadamy szeroką ofertę opon Goodride, która dzieli się według sezonu na:


Przeczytaj też:
Pozostałe wpisy